ms-fotostudio

černobílý a barevný portrét - módní a reklamní fotografie - fototesty pro modely a modelky - produktová fotografie - svatební fotografie

Nejčastěji kladené otázky

Kdo je v ateliéru při focení přítomen a kde ateliér vůbec je?

 

Náš fotoateliér naleznete v krásném secesním domě v ulici Čechova 20, Praha 7 nedaleko od Letenského náměstí. Doprava je sem velice jednoduchá, pokud pojedete autem i z jiného města, nedaleko ateliéru je přehršel parkovacích míst, kde jistě zaparkujete, pokud využijete hromadné dopravy doporučuji vystoupit na zastávce metra Vltavská a dále použít tramvajovou dopravu na Letenské náměstí odkud je ateliér opravdu kousek pěšky. Seznam tramvají, které jedou na Letenské náměstí:1,25,8 26,15. U focení jsou pouze ženy a je zde velice uvolněná atmosféra, navíc jsme dospělé, takže se nemusíte stydět za nějaký ten špíček- ten rozhodně nebude na finální fotografii vidět.

 Jak dlouho, kolik hodin se fotí ?

 

 Focení trvá maximálně 2 hodiny, víc bych Vás ani nenutila, protože neprofesionální modelka po třech hodinách usíná, bolí jí celé tělo a je to poznat z výrazu tváře .

 Jaké oblečení s sebou ?

 

Jednoduše sebou vezměte oblečení,  které by  jste si vzala na báječnou dovolenou s milencem, manželem, nebo s kamarádkou, čím odvážnější modely, tím zajímavější fotky. Pokud Vás nic nenapadá co by se hodilo, žádnou paniku, máme zde oblečení, které je na focení ideální. Hlavně  nezapomeňte na prádlo, košilky, korzety, šperky, lodičky a vše, co dělá ženu ženou.

 

Jak probíhá focení? A co make-up? Mám si brát něco s sebou?

 

Na focení je ideální přijít nenalíčená a čerstvě umytou hlavou, nebo rovnou od svého kadeřníka. Pokud má někdo alergii na jinou kosmetiku, než používá sám, je možno se domluvit a vzít si líčení své, ale je to opravdu minimální zkušenost jinak make-up je na každé focení zajištěn a je v ceně focení. Líčíme a češeme tak, aby se začínalo co nejjemněji. Po nafocení prvního setu fotek líčení měníme na výraznější, aby každá Vaše fotografie byla jiná.

 

Kolik u Vás fotky stojí ?

 

 I zde platí, čim více, tím méně! To v praxi znamená, čim více fotek, tím nižší cena za fotku. Pokud by jste měla zájem jen o jednu fotografii bude Vás to stát 900,- Kč pokud si budete přát set 5 fotografii tak Vás cena jedné fotky vyjde už jen na 300,- Kč a pokud máte zájem o 10 fotografii tak Vás vyjde jedna pouze na 250,-Kč.V ceně fotografií je: retuš, CD, make-up a styling!!! Pokud máte zájem o vytištěné fotografie, tiskneme naše fotografie na počkání v těchto formatech 10X15 za 20,-Kč, 13X18 za 40,-Kč a formát A4 za 90Kč.

 

 Do kdy budou fotky hotové a jak dlouho dopředu se musím objednat?

 

Objednávky focení stačí asi týden dopředu, pokud je volný termín. Lze zajistit si termín i dva měsíce dopředu. Focení si jen potvrdíme e-mailem a termín Vašeho focení bude rezervován. Pokud by jste v daný termín nemohla stáčí předem informovat e-mailem či telefonicky a případně se přeobjednat. Hotové fotografie předám následující den po focení.

 

 Můžu přijít i s kamarádkou?

 

Samozřejmě kamarádku můžete vzít s sebou. Může sledovat průběh focení v ideálním případě se fotí současně s Vámi. Na konci focení si tak můžete udělat nějaké společné umělecké fotky. Doba focení se sice až o polovinu prodlouží, ale vy si užijete ještě více legrace.

 

 Ráda bych přišla na focení s dětma - co s sebou?

 

Dobře, že si dnešní maminky nechávají dělat krásné fotky u profesionálů, dáváte tím dárek nejen sobě, ale i Vašemu jednou dospělému dítěti. Dítě je většinou v dobré náladě pokud je najedené a vyspané (vezměte ratolesti sebou oblíbené hračky), na focení vydrží tak maximálně 2 h. Nejkrásnější fotky s dítětem jsou pokud je maminka s dítětem sladěná, doporučuji jednobarevné oblečení a džíny. Další už bude na nás-)

 

 

 
černobílý a barevný portrét - módní a reklamní fotografie - fototesty pro modely a modelky - produktová fotografie - svatební fotografie - fotoateliér Praha