ms-fotostudio

černobílý a barevný portrét - módní a reklamní fotografie - fototesty pro modely a modelky - produktová fotografie - svatební fotografie

Fotografka

Fotografka

Vítám Vás na stránkách mého ateliéru. Fotografii vnímám jako prostředek k zachycení těch nejdůležitějších okamžiku ve Vašem životě. Snažím se vytvořit fotografie, které jsou plné emocí a radosti. Focení je moje velká láska)

 Mnoho zákaznic přijde a první věta zní: „Já nejsem vůbec fotogenická, ale kamarádka říkala, že to byl fajn zážitek a hlavně byla nadčená z fotografií, chci taky takové“ Mám velkou radost, že přicházejí ženy, které by bez doporučení nikdy těchto služeb nevyužily a ještě radostnější je, že mi po nafocení zákaznice píší a ještě dodatečně děkují. Je to opravdu příjemné a Všem ještě jednou moc děkuji.

Věřte, že modelkou se žena nerodí, vše je jen práce stylistů. Snažím se k focení přistupovet co nejpřirozeněji, až domácky) Proto když budete odcházet z mého ateliéru, najednou si uvědomíte, že to byla velká zábava)) a fotky které spolu vytvoříme bude památka ne celý život!

Vaše fotografka Markéta

Žádné komentáře
 
černobílý a barevný portrét - módní a reklamní fotografie - fototesty pro modely a modelky - produktová fotografie - svatební fotografie - fotoateliér Praha